September 2010

Menu Vope

30. september 2010 at 22:16

 Chtěl bych Vám přinést fotoreporty například z parties a různých akcí všeho druhu, chtěl bych fotit jak lidi se smyslem pro módu tak i akci jako takovou :) 


Novinky ze světový a český scény - Budu Vás informovat o Nejnovějších kouscích, které právě vyšly z pod rukou návrhářů, o věcech, které se právě nosí a o všem, co k tomu, aby jste byli IN patří :)


Budou ze soukromého života, zajímavé věci, co se staly mě, nebo mým blízkým, příhody, které stojí za zveřejnění  :D 


Bude obsahovat vtipná, nápaditá, reklamní nebo jakkoliv jinak zajímavá videa, budeme pro Vás vybírat nejlepší videa z upoutávek na kolekce, Urban Street videa a nebo jedonoduše videa s nápadem, která se budou líbit :)
Menu Kirsten

30. september 2010 at 21:47

Zčásti smyšlené, většinou vycházím z vlastních zkušeností ze života. Je to má hlavní rubrika, ač je to "fashion blog", psaní se věnuju už 7 let od druhé třídy.  


Většinou focené fotografy, někdy mnou, jindy kamarády. Profesionálnímu focení jsem se začala věnovat v dubnu 2010. Vždycky jsem chtěla dokumentovat svůj život, zanechat si vzpomínky ze svých let a fotky, které dnes mám, mě vždycky dokáží na nějakou chvíli dostat do toho životního období. :) 
Fotky si upravuju sama.


Zde popisuju své zážitky, co jsem kde viděla a většinou udávám jména skutečných lidí a přátel. 


Už jsem nevěděla, co vymyslet :D Ale občas mám náladu někdy lidem pomoct s grafikou a praktickými věcmi ze života, u kterých mám jistotu, že skutečně fungují. 


Chci i vyjádřit svůj názor, protože s některými věcmi nesouhlasím a jiné podporuju. Zároveň vám chci ukázat, jak vidím svět. 


Zrovna jsem pročítala podzimové ELLE (které si mimochodem kupuju jen zřídkakdy), kde bylo hodně zmínek o návrhářích. Řídím se heslem, že člověk se nejlépe naučí tím, že učí. Nechci tu o nich učit, ale chci se s Vámi podělit o zajímavosti z jejich života, jak se dostali k navrhování a co je inspiruje. Třeba jednou s nimi udělám interview ;D Ale to berme jen jako nadsázku.. 


Když už jste narazili na fashion blog, tak asi budu muset tuto rubriku založit tak jako tak. Sbírka mých outfitů, mých pohledů na dnešní aktuální módu atd.


Každý z nás má svůj vzor. Každý z nás se také občas chce i zasmát. Pojďte se mnou :)