Na všechno mám svoji teorii. Věříš?

2. october 2010 at 16:28 | Kiax |  názory
z
Na většinu mých zážitků mám svoji zvláštní teorii. Každý den se ty teorie mění, ale vždycky mají hluboký význam.

Třeba včera. Chtěla jsem už napsat první úvodní článek na tento blog, ale zrovna na ten den jsem měla teorii "Když tě nenasere nic po ránu, tak tě nasere všechno po poledni."

A tak se i stalo. 

Ikdyž jsem spala celkem pět hodin, má pleť byla odpočatá a taky jsem se tak skvěle i cítila. Na metro v 6:53 jsem dorazila téměř o tři minuty dřív, jindy to dobíhám. Vlasy jsem měla perfektně upravené, venku nefoukal vítr a nevylila jsem na sebe čaj. 

Zdálo se mi to podezřelé.

Do školy jsem dorazila včas a ještě potkala svoji věčně usměvavou kamarádku Markétu, se kterou jsem u skříněk chytla záchvat smíchu. Dneska už nevím z čeho, ale vím, že jsem se pořád koukala do diáře na rozvrh hodin, protože jsem pořád zapomínala, v jaké třídě to vlastně na první hodině jsem. 

To bylo také podezřelé!

A celé poledne se mi všechno vedlo, nebyla jsem zkoušená a ani jsem neměla s ničím sebemenší problém. Měla jsem skvělou náladu a byla jsem přesvědčená, že strašné začátky na nové škole jsou už konečně za mnou. 

Odpadla nám poslední hodina, tak jsem hned jela domů a zavzpomínala si se spolužačkou na dětská léta, kdy jsme spolu chodily do školky a hádaly se, která má horší bebí (samozřejmě jsem ho měla horší já! Moje bebí se rovnalo sedřeným dlaním a kolenům,když jsem spadla z kola). 

A pak to přišlo.
Odbila první hodina odpoledne.

Přišla jsem unavená domů a do pozdního večera se hádala se sestrou. Musí mi neustále připomínat, že rozbíjím věci a můj vkus oblečení se rovná nule. -.-" 

A potom jsem uklouzla na kluzké podlaze na chodbě a vzniklo barevné bebí přes celý zadek. 

Do toho jsem byla nervní z řevu synovce, ale to už je jiný, napínavější příběh.

Musela jsem vyplácat celý sprchový gel s levandulí na uklidnění, aby se mi konečně ulevilo. Vypila jsem tři šálky třezalky, chvíli si pobrečela vzteky v koutě, a nakonec den skončil úplným psychickým vyčerpáním.

Dneska jsem vstala zase úplně vyčerpaná fyzicky. Zaspala jsem na divadelní zkoušku, dorazila na ni pozdě, dostala od režisérky výprask a všichni herci na sebe byli protivní a zlí... Teď jsem se odtud vrátila ještě vyčerpanější a za chvíli musím povinně na divadelní představení svých kolegů "Bez roucha aneb ještě jednou zezadu", které bude trvat do devíti. 

A víte co? 
Jedině opakem si potvrdíte své teorie.

Proto se řídím dneska teorií- "Čím dřív odejdeš od počítače, tím punktuálněji přijdeš na sraz s kamarády"

Have a fun! :)
 

1 person judged this article.

Comments

1 Barbara. Barbara. | Web | 3. october 2010 at 13:14 | React

a zase se mi to tak hezky četlo! ale nevěš hlavu, tohle se mi stává často ale taky častějc a častějc.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama