Pin a Puk do mého srdce. To Vám vodafone zdarma nedá

17. october 2010 at 13:57 |  zážitky
kirstenaxe
Fotograf: Petr Havlíček

Tahle fotka je nadmíru trapná. Ani vlastně nevím, co jsem jí chtěla vyjádřit. Bylo už pozdě, zima, byli jsme oba dva hladoví a od deště promočení.Přesto jsem nad ní strávila nějakou dobu ve Photoshopu a podvědomě doufala, že se někomu bude líbit. Nakonec tu přeci má význam, protože...

Nedávno v této ulici probíhal Prague Fashion weekend '10, dne, kdy svítilo sluníčko a uprostřed Pařížské ulice stálo 80metrové molo. Stála  jsem v obrovské tlačenici vkusně oblečených lidí a připadala si jako malá nevyzrála žabka. Slečny v luxusních róbách stály na 12cm podpatcích a tím zvětšily výškový poměr mezi mnou a nimi. Trapně jsem v rukou svírala zářijové číslo časopisu ELLE a obdivovala patnáctileté vyhublé modelky, jejíž těla obepínaly hedvábné látky a jejich konce ještě dva metry vlály ve vzduchu.

Byla to skvělá podívaná, ani ve snu jsem nedoufala, že Češi mohou mít leckdy i lepší nápady než vyhlášení francoužští a italští  návrháři, kteří vyzkoušeli už všechno. Po celé generace se totiž styl oblékání opakuje, nemám pravdu?
Chěla bych ještě napsat článek o nejnovějších trendech oblékání a česání vlasů, protože sama chci procházet změnou a zároveň jít s "moderní" dobou. Ale to někdy jindy, teď už musím jít! :)

Mějte se krásně a pokud vás zajímá fotogalerie z PFW'10, podívejte se sem<.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement