Pin a Puk do mého srdce. To Vám vodafone zdarma nedá

17. october 2010 at 13:57 |  zážitky
kirstenaxe
Fotograf: Petr Havlíček

Tahle fotka je nadmíru trapná. Ani vlastně nevím, co jsem jí chtěla vyjádřit. Bylo už pozdě, zima, byli jsme oba dva hladoví a od deště promočení.Přesto jsem nad ní strávila nějakou dobu ve Photoshopu a podvědomě doufala, že se někomu bude líbit. Nakonec tu přeci má význam, protože...

Nedávno v této ulici probíhal Prague Fashion weekend '10, dne, kdy svítilo sluníčko a uprostřed Pařížské ulice stálo 80metrové molo. Stála  jsem v obrovské tlačenici vkusně oblečených lidí a připadala si jako malá nevyzrála žabka. Slečny v luxusních róbách stály na 12cm podpatcích a tím zvětšily výškový poměr mezi mnou a nimi. Trapně jsem v rukou svírala zářijové číslo časopisu ELLE a obdivovala patnáctileté vyhublé modelky, jejíž těla obepínaly hedvábné látky a jejich konce ještě dva metry vlály ve vzduchu.

Byla to skvělá podívaná, ani ve snu jsem nedoufala, že Češi mohou mít leckdy i lepší nápady než vyhlášení francoužští a italští  návrháři, kteří vyzkoušeli už všechno. Po celé generace se totiž styl oblékání opakuje, nemám pravdu?
Chěla bych ještě napsat článek o nejnovějších trendech oblékání a česání vlasů, protože sama chci procházet změnou a zároveň jít s "moderní" dobou. Ale to někdy jindy, teď už musím jít! :)

Mějte se krásně a pokud vás zajímá fotogalerie z PFW'10, podívejte se sem<.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Kultaip Kultaip | Email | Web | 16. august 2018 at 21:04 | React

Pokrasnenie armpit brings inconvenience, aches. to Carry trip in the hospital should not. Formation under the muscle cavity may turn out to be cancer disease. However most often it is result regular use antiperspirants, violation rules personal hygiene, excessive sweating. Inflammation causes narrow clothing, polluted razor-affiliation, the infection.
<a href=http://armpit.info/the-whole-truth-about-the-painless-lump-in-armpit>sore lump under armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump becoming warm? This is the boil that will operated on, next drink antibiotics. In the first stage cost ointments, anti-inflammatory medicines. If the ailment switched to second stage, the required surgical procedure.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama