Lásko, proč jsi žena?

17. november 2010 at 15:12 | Kirsten Axe |  názory

Tu jsem se o tom zrovna nedávno bavila se známou o Jeffree Star, která na zdi zveřejnila jeho video se srdíčkem.

Podívala jsem se na dnešní módní ikonku mezi Scene dětmi a popravdě jsem nemohla vůbec pochopit, co se to přede mnou nakrucuje.

Růžové vlasy, vyrchrtlé ruce a stehna, nohy o velikosti třiačtyřicítky v růžově lakovaných lodičkách od Loubutina. Všude cukrkandlová růž, obrovské množství šminek, tlusté vrstvy make-upu, infantilní korunky a tetování přes celý hrudník.

Jojo, to je ta dnešní móda, jak tomu říkám.
Ale co by to bylo, kdybych nešla s dobou.
Ta doba se mění.
Ale je tahle ikonka vůbec... někdo?

V obličeji chlap, vlasy jako žena, rty jako žena, oči nalíčené jako žena. Růžové nehty, v každé kabelce lízátko a pusa zásobovaná špínou, kterou vybaluje na všechny "méně módní lidi" anebo "ty divné".

Je to vzláštní móda, že se chlapi předělávají na ženy. A naopak, nedávno na mě vybalila kamarádka, že ji nebaví mít prsa, něžný hlas, holčičí jméno a nemít "tamto". Chce se oblékat do volných věcí a nechávat se v budoucnu oslovovat Pan.

Nechápu to!
Říkali mi, že mám divné kamarády, ale kdybych se skamarádila s Jeffreem, který svoji vulgaritu a nadřazenost projevuje i na veřejnosti - byla bych normální i já?

Napište mi odpověď.

Jo a ještě něco, menší dodatek k tomu- eee- chtěla jsem se zmínit o chlapech. Nebýt nás, blbých feministek, co dneska zvládají místo chlapů zvednout i sto kilo, chlapi by se nezženšťovali! I před několika dny jsem na vlastní oči viděla, jak se mě jeden nejmenovaný budoucí muž snažil dobýt psíma očima. Jen si zkuste odmítnout- navždy jeho city... RANÍTE. A nikdy vám to neodpustí. A nikdy se vás jiným způsobem dobývat nebude.

Tak a vztek mám vylitý.
Kirsten axe
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 matanov matanov | Web | 19. november 2010 at 23:24 | React

No, když člověk vidí některý holky (jak se chovaj), tak se mu skoro nechce patřit ke stejné skupině lidí, a to ani pohlavím.
Co se týče Jeffreeho, v životě jsem o něm (doteď) neslyšela, ale to bude asitím, že se o módu a spol. moc nezajímám (nebo se zajímám špatným způsobem).
Neřekla bych, že chlapi zženštili kvůli feministkám. Řekla bych, že to tu bylo od nepaměti. Někdy víc, někdy míň. Co dandyismus? Co antika?
No nic. Máš pěkný a zajímavý blog :)

2 kirstenaxe kirstenaxe | Web | 20. november 2010 at 21:51 | React

Za Caesara byli homosexuálové vyvražďováni. Až po zlegalizování se jich jenom za pět let hrozně moc rozrostlo... asi čtvrtina mých kamarádů jsou homosexuálové, to by se před 50 lety určitě nestalo...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama