Tak! Konečně z krku!

30. january 2011 at 20:15 |  zážitky
něčí tvorba
Takže teď na rychlovku -


Možná jste si všimli (ano, vy, co sem chodíte pravidelně), že tu teď byl nějakou dobu bordel v odkazech, layoutech a podobně, teď by mělo všechno fungovat.

Trvalo mi asi měsíc, než jsem se dokopala k tomu začít dělat na novém layoutu, a trvalo mi skoro dva týdny, než se mi to konečně podařilo, aby byl funkční.Tlačítka s odkazem na facebook by měla fungovat. Tlačítka v menu také.

Rozhodla jsem se s Vámi konečně sdílet svůj život i na fb, jelikož je to hrozně populární a já jsem chtěla jít s dobou. Bohužel jsem musela udělat stránku pro veřejnou osobnost, protože proklikávat se vámi všemi u těch žádostí je neskutečně únavné, a navíc ve svých přátelích potom ztrácím přehled.Trochu soukromí byste mi ještě mohli dopřát :) Alespoň tu špetku, co vlastním.

Jinak jste si určitě museli všimnout v menu tlašítka -ASK ME-, to je taková fajn stránka na vaše všechny dotazy. Je to hrozně užitečný vzhledem k tomu, že mi potom nespamujete komentáře.

Musela jsem se jinak zbavit admina VoPe (kvůli němu jsem vlastně musela celý blog předělat), protože tu absolutně nepřispíval. Ha, ptáte se, zda tu byl ještě někdo? Vlastně ano :D Můj spolužák ze školky, po deseti letech jsme se viděli pouze jednou.

Takže teď bych měla začít psát mnohem častěji, protože mě změna motivuje, a místo toho, abych se učila na nenáviděnou fyziku, jsem proseděla na týhle židli osm hodin (!) s otlačeným zadkem, s babským ulízaným culíkem, absolutně nenalíčená, přejedená, dehydratovaná a mimo. Teď vlasně sama ani netuším, o čem to vlastně píšu.

Takže abych to shrnula - rozjíždíme se.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Eithne Eithne | Web | 31. january 2011 at 21:03 | React

Ten nový layout se ti povedl, obzvláště chválím ty technické vychytávky, jako tlačítko na FB, to bych neuměla(ano, netajím se svou neschopností, i když se také snažím o tuning blogu XD) btw, už jsem ti tu nechala odkaz k sobě a tudíž vystupuji z anonymity XD

2 kirstenaxe kirstenaxe | Web | 31. january 2011 at 21:25 | React

No konečně! Prosimtě, to tlačítko s fb jsem dělala asi dvě hodiny, nemohla jsem najít odkaz, nakonec jsem ho našla ve vyhledávači před google, hrozně složitá cesta tohleto :D oni taky nemůžou dát odkaz na tvůj profil, blbci -.-"

JInak díky, určitě k tobě zavítám!:)

3 Hanuš Bakusky Hanuš Bakusky | Web | 3. february 2011 at 22:57 | React

Mě by ani nehlo měnit vzhled blogu. Asi už bude na pořád tak hnusný.
A jinak je to krásný :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama