Vyrážím do jara

10. february 2011 at 18:02 |  Etc
kdosi
Tak abych si ujasnila, co všechno z oblečení mi vlastně do spokojenosti z nastávajícího jara chybí. Nebude sice za tak krátkou dobu, jak se předpokládá, protože minimálně ještě dva týdny bude foukat, sněžit a odporně chcát, ale ono to vlastně ani zas tak nevadí. Dneska mě popadla blogovací nálada, brouzdám po amerických blozích o módě a poslouchám staré rockovky z osmdesátých let a sním o novém šatníku laděném do stylu retro, rock a taky do dosud nepojmenovaného stylu, do kterého se oblíká většina lidí z komunity LOOKBOOK.NU.

Ani se mi nechce naklikávat tu adresu a hledat alespoň nějakou fotku, která by nebyla hrozně přehnaná zombiedními pózami a úchylnými kombinacemi, proto radši zabrouzdám ve svých složkách OTHER, a možná něcomálo prozradím přímo tady.
....

Chtěla jem jen dodat, že se ta složka za poslední měsíc pořádně rozrostla, tudíž se na všechno, co mi přijde úžasné a úchvatné, můžete podívat na mém facebooku, kde najdete mimochodem i všechny fotky, které vkládám do článcích, protože mé fotky mi už došly. Teď se škrábu na nose a už podvědomě hledám termín, kdy zse vyrazím s kamarádem na focení.

Ale teď k tý módě, co jsem vlastně chtěla.
topshop
Tyhle jsou konkrétně z Topshopu, nedávno jsem je viděla v Palladiu a mám na ně už delší dobu zálusk. Nejsem si ale zas tak stoprocentně jistá, že mi vydrží déle jak tři měsíce. Ano, jsem náročná na kvalitu, protože všechno hned roztrhám.

celý článek

Anna Ananasová
Tuhle fotku jsem nestydatě sebrala Anně Ananasové, líbí se mi její styl, pochlubila se mi, že triko vlastní od Lanvina (frajerky, já si udělám něco podobnýho radši sama :D), a o sukni nemám ani páru, ale hodlám ji sehnat absolutně všude!

Remy M.

Tohle jsem neštastnou náhodou sehnala přímo na lookbooku, ano, přesně tam. Takových svetrů je teď všude plná výloha, proč mi ale ani jeden z nich nesluší a nesedí k barvě vlasů?

alex evans
Já vím, strkat sem Alexe Evanse je přímo hřích, bohužel jsem nesehnala momentálně žádné bílé triko tohohle střihu. Potřebuju pánské bílé triko, které můžu vytahat, roztrhat, pocákat, spát v něm, a přitom bude pořád vypadat sexy.

leggins
Legíny, květinovnané legíny, legíny všech možných barev a vzorů.....

belt
Netradiční pásek. Nejlépe nejširší jak to jde.

long scarf
Dlouhou šálu, bohužel vůbec netuším, jak se to má uvázat. Vždycky to na mě bude vypadat jako by mohla hlava vykukovala ze sopky.


watch zikkos.com
A chci nějakou takovouhle cetku.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Hanuš Bakusky Hanuš Bakusky | Web | 10. february 2011 at 22:08 | React

já chci ten pásek.. i když pak by všichni viděli jaký rozměr mám v této části a proto raději ne :D

2 kirstenaxe kirstenaxe | Web | 11. february 2011 at 7:34 | React

Taky jsme nad tím přemýšlela, hlavně nevím, s čím bych to nosila :D

3 Marianne.Rose Marianne.Rose | 13. february 2011 at 21:45 | React

Ten komentář k té fotce s šálou mě rozesmál. I já toužím po takové šále, bohužel stejně jako ty nevím, jak jí uvázat aby vypadala jakž takž přijatelně.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama