Drunk Santa, drunk story!

15. march 2011 at 18:07 | Kirsten Axe |  zážitky

Seděla jsem na dece pokřtěné dvěma dírkami od cigaret, ujídala kyselé červené žížalky a žluté nabízela červeným hlavám, mezi nimiž uprostřed seděla drobná a nejstarší z nás plavovláska.
Ta ujídala sýrové chipsy a slečna vedle ní, veganka, mezi nohami svírala bílé víno, které chutnalo dokonce mě. Říkala si losos a měla velice zvláštní způsob vyjadřování, po každé větě udělala kratší nervózní odmlku, a tenhle pozorující výraz patřil přímo jí. Před ní stál Saša, petřínský turista, kterého zná každý strom, který kdy na Petříně vyrostl. Chodí sem už pětadvacet let, a jeho poznávacím znamením je černá ledvinka a batoh, který pravděpodobně vyhrál v MTV anebo Pepsi, myslím. Přežil mozkovou obrnu, všichni z něho mají prdel, a já se vždycky, když ho vidím, ho ptám na to, co měl dneska k obědu. A vždycky má mnohem lepší oběd než já. Včera měl segedín.

A potom tam přišla hrozně nesympatická (další) zrzavá holka, strašně uječená, neslušná, a má červená hlava, MÁMA, která mi seděla v klíně, mi neustále opakovala, ať ji zachráním.Pravděpodobně od ní.

Líbla jsem ji do vlasů, a potom si už nic nepamatuju, protože tý vodky a džusu bylo trochu moc.

Ale asi jsem seděla před ROCK café, s MÁMOU, a snažila se jí jakkoliv zlepšit náladu. Dělala jsem ze sebe hroznýho debila, protože jsem imitovala všechny možný pravitele za dob přede mnou, ale zapomněla jsem na Alexandra Velikýho a Ivana Hroznýho. A ta se smála a smála, ale určitě ne tak jako já, když jsem viděla tohle.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Hanuš Bakusky Hanuš Bakusky | Web | 15. march 2011 at 20:52 | React

krásné :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama