Change is life. In fear and faith.

1. april 2011 at 12:26 | Kirsten Axe |  Etc

S prvním aprílem jsem se rozhodla zůstat doma, kamarád měl totiž výborný nápad.

Přijít do školy na poslední hodinu, a do omluvňáku si napsat "APRÍL", ale protože se mi nechce na poslední hodinu na vyčerpávající tělocvik, dál předstírám střevní chřipku, a vesele se celé dny koukám na GOSSIP GIRL.

Začala jsem tím seriálem žít. Jak se tak dívám na Dana Humphreyho, jeho sestru Jenny, Serenu, Chucka a Blair, zdá se, jako bych jejich životem začala žít taky. Mimo to, že se mi o tom seriálu dokonce zdá, rodí se ve mně škodolibé intriky, zároveň se snažím zůstávat tak dobrá jako Serena, a věčně chladná jako Chuck. Nejvíc se mi ale líbí role Jenny. Jde si za svým i přes risk z toho, že ztrácí přízeň u vlastního otce (mimochodem dívám se na celý seriál od začátku, jsem asi u 26 série). Nebyla bych to asi já, kdyby se ve mně zase nezrodila další změna. Mimo jiné jsem o tom mluvila včera zase s K., že já nedokážu žít pořád stejně.

"Change is life. In fear and faith" je moje staré motto, které vystřídalo sice "Miluju svůj psí život", ale pořád někde zakopané zůstává. Vyhazuju černé tlusté linky, vytahuju zelené stíny a deseticentimetrové podpatky - JE KONEČNĚ JARO!
 

1 person judged this article.

Comments

1 s. s. | 19. february 2012 at 0:29 | React

To co jsi napsala o Gossip girl-takhle to jsme měla stejně jako ty:D hrozně jsem se do toho vžila. ale 26 sérií GG nemá, a to jsem u té nejaktuálnější, páté:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement