Chci magory.!

1. april 2011 at 12:40 | Kirsten Axe |  EtcZaložila jsem si lookbook při jedné akci v době, kdy jsem měla zase své období. Naučila jsem se s těmi obdobími docela slušně vypořádávat; dvakrát do měsíce si vynahradit den čistě pro pláč a melancholii. Myslela jsem si, že se tenhle nápad moc neuplatní a už vůbec ne v mém i tak na sinusoidě založeném životě, ale kupodivu se na optimistické vlně držím skutečně těch devětadvacet dní (bez výjimky) v kuse.

Rozhodla jsem se, že i přes svůj odpor k této stránce si na ní účet založím, čistě ze zvědavosti, abych poznala magory do módy, ale ve skutečnosti se k tomu extra nehoupu.

Taky se už dlouho rozhoupávám k tomu číst ostatní blogy, ale jsem hrozně egoistickej samotář a věčně nemám (kvůli facebooku) čas, a tudíž i ten můj blog zeje prázdnotou. Nebo to přeháním. Já mám své čtenáře.


Nebo takhle. Prostě si nemůžu připustit, že by na blogu.cz existoval nerůžový blogísek o ničem! (ach, jak podceňuju)

Nicméně prosím o HYPE a o FAN!
(Zatím tam vkládám fotky z focení z minulého roku, a většinu z těch věcí už ani nenosím. Oni mě stejně všichni chtěj jenom svlíknout do spodního prádla, proto je fotografům jedno, co si vlastně na sebe vezmu.)

Zítra mám ale se (svým) Mártym konečně nové focení po několika měsících, hodlám si na sebe vzít svoje pyramidkové boots z Manga, které vypadají přesně identicky jako boots z New Yorkeru. A ještě jedna malinká informace k nezapomenutí - JDU NA SEPTUM!


 

1 person judged this article.

Comments

1 Slečna Zvědavá Slečna Zvědavá | Web | 1. april 2011 at 14:56 | React

Že máš hezký fotky jsem ti říkala už na dA. Jsi zajímavý typ a moc hezká holka:)
S tím čtením blogů to mám trochu podobný. Hlavně jsem děsně líná a když se nudím, jsem líná i číst.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama