Vážně mám ráda lidi, kteří mají můj respekt

30. may 2011 at 17:10 | Kirsten Axe


Vždycky jsem obdivovala umělce a extravagantní exhibicionistické povahy. Troufnu si říct, že v mých devíti letech to byl dnes polovinou světa odmítaný Bill Kaulitz, v mých jedenácti Marylin Manson, Alexander McQueen a dnes třeba Lady Gaga (kterou samozřejmě všichni také buďto zbožňujete nebo z každé buňky svého srdce nenávidíte). Vždycky měli něco do sebe, vymýšleli nové věci, šokovali mě svojí netradičností.

Sama jsem taková chtěla být.
Nebo vlastně doteď chci.

Pravdou je, že mi občas záleží na okolí. Na svém nejbližším, co se týče třeba rodiny.

Škoda, někdy by bylo vážně fajn jít po ulici a užívat si pocitu, že se na mě všichni dívají a klepou si na čelo buďto s názorem "Bože ta je krásná" nebo "Kristepanetajeblbá".

Ve svých nejnitěrnějších myšlenkách samozřejmě kypím závistí, co se těchto lidí týče. Mají absolutně jiný pohled na svět a často jsou to ti lidé, kteří (s výjimkami) propadají ve škole a denně se nechávají ovíjet inspirativními myšlenkami. Zůstávají nepochopení (minimálně učiteli).
Kam tím mířím.
K té méně extravagantní částečce tohoto celku geinálních lidí.


No jen se na něj podívejte.
Absolutně nevýraznej člověk, další asiat ze tří miliard, který bydlí u mě baráku na prvním patře a vždycky v osm voní v celém domě čína. Dokud nezačne zpívat.

Sakra já mu ten jeho hlas závidím.!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Aneta Aneta | 30. may 2011 at 21:33 | React

Nezávid a trénuj dítě moje ;) pořád si máme dát spolu ten cover :) Na kytaru ovládám, co tvůj zpěv? :))

2 kirstenaxe kirstenaxe | Web | 30. may 2011 at 22:28 | React

Můj zpěv je na tom dost dobře :) Občas to ujíždí, ale když začnu troškuvíc trénovat, určitě to dáme :) co takhle se sejít ve čtvrtek třeba?:) v pátek asi jedeš za Majkim..

3 Es Es | Web | 31. may 2011 at 18:32 | React

Protože jiní lidé neřeší názory ostatních. Nehoní se za penězma, necpotřebují si pořád něco dokazovat, nepotřebují názory ostatních. Proto si zachovávají chladnou halvu:)  Krásný zpěv

4 Adelaine Monroe Sawyer Adelaine Monroe Sawyer | Web | 1. june 2011 at 20:02 | React

Taky mám ráda ty originální lidi, co mají svůj styl, prostě jsou jiný než ostatní a je to úžasný.
Ty jsi taky taková, nevím proč, ale když jsem prostě přišla na tvůj blog, zaujala jsi mě. Závidím ti, jak bereš život, jak si ho dokážeš užívat (i ve špatným, ale je to prostě lepší než jen sedět doma na prdeli a bejt v mrtvým bodě) že máš přátele, jsi spokojená se sebou, jsi talentovaná a nebojíš se to přiznat - jsi prostě pro mě typ člověka, co se umí prodat. Ať úmyslně či neúmyslně.
Já tohle nedokážu. Vím, že bych mohla být jiná, že bych mohla být jaká chci být, jenomže na to nemám. Nemám prachy na to, abych se lišila oblečením od ostatních tak, jak chci, nemám přátele a ani sebevědomí, abych měla ráda sama sebe. A to je na fotkách dost poznat, když je se sebou člověk spokojenej, prostě to na něm vidíš. A tvoje fotky jsou krásný, umělecký, který já bych nikdy (asi) nenafotila už proto, že bych si říkala "bože tady vypadám" a tak podobně.
Prostě.. podle mýho nemáš vůbec komu co závidět..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement