Lidi si musíš vyhledat sama. Oni za tebou nepřijdou

1. june 2011 at 17:57 | Kirsten Axe |  názory


Aneb zase úryvek z mojí encyklopedie.
Možná jsem objevila to tajemství slávy na internetu a vůbec slávy obecně.
Člověk nesmí tiše sedět a čekat, až se na něho vysere vrána od Štěstěny a přivolá jí tím řadu skvělých až životně důležitých kontaktů.

Například dlouho jsem nemohla pochopit, proč některé slečny na lookbook.nu, ačkoliv mají naprosto bezvkusný kýčovitý garderób, si během několika minut dokáží sehnat přes 200 "Hype".Zatímco já támhle někde sedím se svým vlastnoručně vylepšeným kabátkem se svým pseudonymem na zádech a čekám, až nějaká taková elita lidí dá hype mě.

Marně.

Možná si až moc hraju na nevýraznou chameleonku, která stejně touží po tom být celosvětově známá ať už pro svoji blbost, fotky, články nebo kontakty. Koneckonců....

Gaga si taky musela vydupat místo v showbusinessu. Doplatila na to několikanásobným odbarvováním krásné hnědé hřívy (či si možná jen vzala blond paruku, kdo ví, jestli na hlavě vůbec vlasy má), jinak by si ultraextragigamegaomega divné až geniálně divné ženy nikdo nevšiml.
No jo, těch hnědovlásek je taky plnej kurník.

Stejně jako Kiki Kannibal, pokud ji z vás někdo zná. Svými tunami příčesků, extra oranžovým nebo sněhobílým makeupem a pohublými nohami si zase na internetu zasloužila místo celosvětové Scene Queen, ikdyž je to nechutnej čuník, kterej před vlastní webkamerou dobrovolně pouští sliny a znovu je slizuje.

Třeba to taky udělala tím, že začala všem komentovat fotky a rozesílat svůj otravný účet na myspace všem nováčkům.
A co já vím.

Stejně jsem líná. Jsem línej čtenář, línej lookbookař, líná fotomodelka, líná stundentka a líná dcera.


Ale stejně mě nějaká ta hrstka z vás zná.
MUHAHAHAHA.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Slečna Zvědavá Slečna Zvědavá | Web | 4. june 2011 at 21:32 | React

Kiki Kanibal znám, strašně se mi vždycky líbily ty žůžový vlasy...
Ty jsi hezká holka, máš něco, co český holky nemají, jsi jiná, tvoje vlasy jsou na fotkách perfektní. Když přemůžeš svojí lenost, třeba nebudeš jen líní fotomodelka, ale fotomodelka :)

2 Kate Kate | 22. july 2011 at 16:35 | React

nj kdo se chce proslavit musí pro to něco udělat. Taky jsem docela líná ale trochu jinak já se prosadit neumím. Tobě se to povedlo :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement