Maniac messiah, destruction is his game

1. july 2013 at 19:29 | Kirsten Axe |  Etc

Jediné, co mi bude asi chybět, budou moje snídaně.
Vykrojím ze syrového toastového chleba obdélník, který spolu s toastem osmažím dozlatova na pánvi.
Nádherně to voní po pečeném chlebu.
hlavně jak v jeho dutinkách bublají miniaturní kapičky vařícího oleje a lesknou se ve žlutavém světle nad sporákem.
Do dutinky toatového chleba rozklepnu vajíčko, vedle krátce osmažím šunku se sýrem, všechno to dám na toast, posypu bylinkami a přiklopím to vyřízlým obdélníčkem.

Nádherně to křupe a voní.

Obzvlášť to chutná, když se toast po axovsku mísí se sladkokyselou chutí jemně nastrouhaného okurkového salátu.

Vždycky ale musím mít k snídani sypaný čaj a něco malého sladkého. Třeba jen půlku malé sušenky. Jde o čistě moji málou náročnost; miluji všechny chutě pohromadě.

Snídaně mi ale prozatím končí. Nahradí je obědy, protože spím do dvanácti, do jedné. A onoto vůbec není špatné a je to i ku prospěchu; na kráse se to vždycky nějak vyvalí.

Vůbec... jsem docela ráda za to, že mám první školní rok na střední za sebou. Je to svým stylem i úleva od napětí, které mě potkávalo na několika předmětech. Ale s jistotou mohu říci, že už nebudu příští rok na konstrukcích opilá. Prostě s tím končím.
Jednou mi to se spolužačkami stačilo.

Mladej teď balí na rokáč. Docela mě štve, protože bych měla být už doma. Ono když si balí ženská, tak je to na dýl, ale vždyť to vy, dámy, moc dobře víte...

Prý mě tam bude fotit nějaká slečna pro Czech fashion. Vůbec nic o takovýhle věcech nevím, ba to dokonce úplně proplouvá mimo mně. S fashion blogem jsem asi sekla. Nezvládnu natočit jediné video, kde bych nenadávala, nekoukala se furt doleva, neodkašlávala si a nedělala furt ehhhm, kde jsme to skončili.

Jsem totiž vážně, ale vážně trapná.
Navíc mi to přijde extrémně trapné natáčet v nedaleké blízkosti kohokoliv jiného než mého kocoura.
Kecám, i před kocourem se stydím.

Zítra jedu na rock for people. Na tuhle akci jsem se těšila celej rok od posledního dne minulýho rokáče. Jsem tam prostě svá, je tam hromada lidí, která poslouchá stejnou hudbu jako já a leckdy se tam narazí i na magory, který mi uvízly v paměti doteď.Třeba ta zdrogovaná holka ve dvě ráno na silnici, jak natahovala ruce k nebesům a něco si zpívala.

Jo, vážně byla sjetá.

Třeba ji potkám i letos.
Já si žádný drogy s sebou neberu. Stačí mi, když známí kolem mně i dávají lajny a mám toho plný zuby. I lidi, do kterejch bych to neřekla, si během tohohle roku nebo minulýho apoň jednou dali. Stejně to nechápu.

Tráva je snesitelná, protože se dvě hodiny směješ, cejtíš se dutej a všechno víc vnímáš. Trvá to třeba půl hodiny a jsi v pohodě. Horší by pro mně bylo čtyři hodiny tancovat na parketu a vypadat u toho jako Quasimodova noha.

Upřímně se nejvíc těším na Jareda Leto a Jacoby Shaddixe. S každým mne pojí ohromná část mého života a jou to jediné dvě celebrity, se kterými bych chtěla jít na kafe, abych si nimi popovídala o životě a o nich. Čistě jako člověk s člověkem. nemusím u tho kafe vřískat a sundavat si podprsenku.

A vůbec... nevíte, kde by se na ně dal sehnat osobní kontakt? Ráda bych s nima pokecala.
Slibuji, že budu dokumentovat a psát.

Vaše Kirs
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Jan Stanislav Jan Stanislav | Web | 1. july 2013 at 20:55 | React

bon voyage :-)

2 Cristeena Cristeena | Web | 4. july 2013 at 17:46 | React

Doufám, že si rokáč užíváš. :) Letošní program se mi hodně líbí (hlavně Marsáci a Modestep :3), ale rodiče mě zkrátka a jednoduše nepustili. V pátnácti na rockovej festival prej ne... No abych pravdu řekla, možná je i docela chápu. ;D Ale jestli bude takhle suprovej program i příští rok, tak už tam prostě musim a ne že ne!
Jo a jen tak mimochodem... Jsem ráda, že jsi zpátky - taková ta správná "zrzavá axovská" Kirsten! :D

3 A. A. | Web | 8. july 2013 at 21:58 | React

úplně od tématu, ale připomínáš mi zpěvačku Ninu Nesbitt :D:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama