Comments

1 Natas Natas | Web | 7. may 2014 at 9:04 | React

Ti "zoufalci" mají mnohdy v hlavně jasněji, než my. Protože si uměj říct o to, co chtěj a byť jsou na ulici, uměj žít, uměj se radovat, uměj být lhostejní, prostě uměj, mohou a jsou. Kdežto my jsme živé mrtvoly potácející se vlnách emocí z vlastní nespokojenosti, prostě to jako oni neumíme. Nejsem ničím víc. Někteří jimi opovrhují a oni opovrhují jimi. Nečekané, ale je to tak. Proč? Protože jsme slepí, stále a pořád si jdeme po krku, místo toho, abychom drželi spolu.

2 Xena Xena | 7. may 2014 at 22:33 | React

Taky si kolikrát řikám, jak je možný, že ty lidi bez drog nevydržej.
Docela s Tebou souhlasim. Drogy jsou svinstvo a lidi se kvůli nim strašně mění. Navíc stejnak maj většinou z tý párty uplný kulový a akorát z ostudy kabát.

3 Andy Andy | Email | Web | 10. may 2014 at 13:45 | React

Tole všechno záleží jen mezi kterejma lidma se pohybuješ a mezi který lidi se dostaneš. Je na hovno, že já kolem sebe pozoruju poslední dobou vážně uplně to samý. Když nebudu mluvit o sestře která na perníku taky jela ńáký ty léta (teď už je teda hodně dlouho čistá, což je skvělý), tak to rovnou můžu vzít hopem ke kamarádkám ze základky. Jedna si našla už na základce kluka, nojo, na tom by nebylo nic špatnýho, kdyby ten kluk nebyl vlastně stejná špína, o který tady píšeš. A její bratr je to samý. A její skupinka lidí začala chodit do retra. No a vsadim se že retro asi taky znáš. Takže jen ta společnost lidí kolem ní, plus prostředí... Samozřejmě do těhle hoven spadla taky, to si piš. Jejího bratra sem si z fejsbuku musela smazat, protože furt ty sračky strašně bránil, a z nás Z NÁS NEFEŤÁKŮ dělal debilní idioty, že nevíme o co přicházíme a že je to všechno vlastně uplně v pohodě? Moc v prdeli chlapec, moc..
A to je ale přesně ono, mnohdy ani nemáš na výběr, a najednou prostě v tý společnosti seš.. A sou to tvoji skvělý kámoši. A nechceš sedět o víkendech doma, tak jdeš s nima prostě pařit. Ale stáhnou tě dolů. Ani si nevšimneš.
Když budu mluvit o sobě, já mam vlastně docela štěstí, já si takovýhle lidi kolem sebe znám (a pořád jich je víc a víc a strašně se chluběj fotkama JAK ZHUBLI - ale díky ČEMU zhubli, to už nikdo nepíše), naštěstí to není nikdo blízkej.. Jen jedna slečna kterou vídám často je podobná pařmenka a podobným věcem se nebrání. Fuj. Hodně se držim zpátky, furt sem na pozoru, když sem s ní. Nechci nikdy k ničemu ani čuchnout.

Mimochodem. Co se týče soutěže, máš můj hlas a ehmm, zajímal by mě tvůj nickname? Proč tam máš vlastně axe? :-D Já jen že mám uplně stejný nickname (jen ne Kirsten, nýbrž Andy) na tumblr a na většině dalších sítí :-D ovšem u mě to pramení z mýho nepovedenýho příjmení :D

4 brunetmarket brunetmarket | Web | 11. may 2014 at 21:21 | React

napsala si to fakt pěkně.Znám to a to bohužel moc dobře.Co se týká světa tvrdých drog tak tam jsem se nikdy nedostala a ani nechci.mám kamarády kteří si pervitin berou..Já prostě ne.Já dám radši fakáče hore a jdu si dát brko.Tahle generace lidí už šla dávno do s prominutim do piče.13 letejch holek kteří kalej bohužel každej den a spěj s každm na potkání znám taky hodně.Přesně o tomhle světě je můj blog.

5 mkd mkd | 13. september 2014 at 19:08 | React

Tohle nepřestávej nebo se stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15ti lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě.Tohle není vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22-někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne : MILUJI TĚ !!!! P.S: Neporuš to

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.